Çözüm Merkezi 444 2 888

 

Vaillant Çözüm Merkezi’ne 444 2 888 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz.
Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.
Vaillant Çözüm Merkezi;
Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. İsterseniz hiç yorulmadan sadece bir telefon açarak cihazınızı garanti altına aldırabilirsiniz
Tüm işlemleriniz için 444 2 888 den bize ulaşın.

Vaillant Online Servis

Sadece Vaillant Türkiye’de uygulanan, Vaillant Türkiye Teknik Servis ve IT birimlerinin ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar sonucu oluşturulan Akıllı Servis sistemi tüm servis bilgilerinin anında bilgisayar ortamına aktarılarak tüm kontrollerin merkezden yapılmasını, merkez ile servis elemanının sürekli iletişim içinde olmasını sağlar.
Türkiye çapındaki servis elemanlarının kullanımına sunulan el bilgisayarı GPRS yardımı ile servis elamanının ve merkezin sürekli bilgi alış verişi yapmasına olanak veriyor.
Akıllı Servis sisteminde her servis elemanında bulunan el bilgisayarı ve printer sayesinde servis elemanlarının tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgiler merkeze doğru ve anında ulaşır.
Bu sayede tüm işlemlerde kağıt kayıt tutmaya gerek kalmaz.
Kağıt, sadece müşteriye verilecek fatura, servis formu gibi belgelerden ibarettir.
Bu sistemde daha hızlı ve daha kaliteli servis verilmektedir.