EMKA DOĞALGAZ ÖDÜLE DOYMUYOR...

Temelleri 1997 yılında atılan ve İzmir‘e doğalgazın gelmesiyle faaliyetlerini yoğunlaştıran EMKA DOĞALGAZ, her yıl aldığı kalite ödülleri ile başarısına başarı katmaya devam ediyor.

2007 yılından itibaren kesintisiz Ege Bölgesi Kalite Ödülü Birinciliğine layık görülen EMKA DOĞALGAZ, Isıtma Soğutma ve Doğalgaz sektörünün devlerinden olmuş ve Bölgesindebirinci sırayı rakiplerine bırakmamıştır.

Isıtma sektörünün Almanya merkezli lider firması Vaillant tarafından düzenlenen ve Türkiye’deki tüm bayilerin katılmış olduğu Kalite Ödülü sisteminde, bir çok kriter yer alıyor.Yüksek müşteri memnuniyeti, işçilik kalitesi, zamanında ve sorunsuz iş tamamlama, yüksek müşteri kapasitesi ve müşteri tavsiye oranı bunlardan yalnızca bir kaçı. Bu aşamalarsonucunda yapılan rakip analizleri sonucunda, EMKA DOĞALGAZ Ege Bölgesinde sektörün lideri olduğunu Vaillant tarafından birkez daha tescillemiş oldu.

Emka Doğalgaz; 2014 yılının değerlendirmesi sonucunda Ege Bölge Kalite Birincisi ve Türkiye Kalite Üçüncüsü ödüllerini aldı.

EMKA DOĞALGAZ Ödül Gecesine Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Melih GÖKTANIR ve Genel Müdürü Ali GÖKTANIR ile katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Melih GÖKTANIR Geçtiğimiz yıl Almanya’da olan ödül töreni bu yıl Sri Lanka’da yapıldı. Her yıl olduğu gibi bu yılda büyük heyecanla gittik. Tabi en güzelide emeğimizin karşılığı olan ödüller ile ülkemize dönmekti. Almış olduğumuz bu ödüller her yıl bizi bir adım daha ileri taşıyor. Katılmış olduğumuz ödül töreninde yüzlerce bayiiarasından Bölgemizde ve Türkiye genelinde dereceye girmek bizi onurlandırdı. Biz başarının bir bütün olduğunu düşünüyoruz. Ege Bölgesinde 8.kez üst üste Kalite Birincisi olmakve bu sekiz yılda 5.kez Türkiye genelinde dereceye girmek büyük bir özverinin neticesidir. Emka Doğalgaz olarak; kalite odaklı çalışmak, bu yolda azami gayret göstermek, ekip ruhuile hareket etmek ve yüksek müşteri memnuniyeti bizim ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizin bir göstergesi. Emka ailesi olarak şirketimizde görev alan tüm personelimizinemeğinin karşılığı olan bu ödülleri ortak başarımız olarak görüyoruz.”.

Genel Müdür Ali GÖKTANIR “Her yıl Ege Bölgesinde Birinci oluyoruz. Türkiye genelinde de dereceye giriyoruz. Başarılarımızı taçlandıran bu ödüller motivasyonumuzu arttırıyor veher yıl bir adım daha öteye gitmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Yüzlerce bayi arasından Ege Bölgesinde birinci olmanın yanı sıra Türkiye genelinde ilk üç firmadan biri olmak bizlerionurlandırdı. Bize bu gururu yaşatan tüm ekip arkadaşlarıma ve özellikle bize güvenen, bizi tercih eden ve tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum.”